загрузка...


Люциферу Морнінгстару, грізного повелителя пекла, жахливо набридло одноманітність. Постійний прийом жалюгідних грішників в свої володіння привів до того, що його величність диявол зовсім занепав духом. Ніщо не може його порадувати, залишається тільки один вихід — прийняти людську подобу і спуститися на землю, де можна хоч якось себе розважити. Ця ідея настільки сподобалася занепалого ангела, що він негайно приступив до її виконання. І ось несподівано він перетворюється в біса привабливого чоловіка середнього віку, а в якості місця проживання вибирає Лос-Анджелес.

У мегаполісі хлопець вирішує відкрити власний клуб, де відтепер і проводить багато вільного часу. Раптово Люцифер, надзвичайно перейнялися земним життям, усвідомив, що від недавньої нудьги не залишилося і сліду. У його звички увійшло водіння дорогих автомобілів і поглинання галонами елітного алкоголю в компанії чарівних дівчат, незмінно приковуючи до своєї персони увагу оточуючих. Серіал Люцифер 3 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але одного разу на порозі його закладу, що став неймовірно популярним, виявили тіло відомої співачки, до якої містер Морнінгстар встиг прив’язатися. Раптова загибель красуні змушує головного героя зайнятися розслідуванням події, в чому йому допоможе привабливий детектив Хлоя.

Режисер: Нейтан Хоуп, Грег Біман, Карен Гавіола
У ролях: Том Елліс, Лорен Джерман, Кевін Алехандро, Д.Б. Вудсайд, Леслі-Енн Брандт, Скарлет Естевез, Рейчел Харріс, Еймі Гарсіа, Тріша Хелфер, Кевін О. Ранкін

загрузка...