загрузка...


Вандал Севідж безсмертний лиходій, якому більше чотирьох тисяч років. Його історія почалася ще в стародавньому Єгипті, коли Севідж закохався в прекрасну жрицю Шаєр, ось тільки дівчина віддала перевагу іншому, принца Хіопса. І Вандал вбив закоханих, і зробив це спеціальним ножем з заклинанням, який дозволяв перероджуватися знову. Тепер Шаєра і принц народжувалися знову, але в кожного життя їх знаходив Севідж і вбивав, саме це допомагало лиходієві бути безсмертним і з кожним разом він ставав все сильніше.

Так в майбутньому він завоював весь світ, залишала за собою лише хаос і руйнування. Але в цей час живе Ріп Хантер, один з небагатьох, хто може подорожувати по часу і змінювати минуле. Тільки рада володарів простору й часу не дозволив йому це зробити, мотивуючи це тим, що може бути дуже сильний «ефект метелика» і все стане ще гірше. Тоді Ріп вирішив діяти по-своєму, по-перше, у нього з Вандалом особисті рахунки, а по-друге, він вважає, збиток від лиходія занадто великий, щоб просто на це дивитися. Хантер викрадає корабель часу, на якому відправляється в XX століття, щоб набрати команду проти безсмертного лиходія, адже одному в такій справі не впорається. В першу чергу володар часу знаходить нові переродження Шаєр і Хіопса, в цей час їх звуть Картер і Кендра, і вони можуть літати, як яструб і орлиця.

В команду увійшли два злодія Леонард Снарт, зі своєю крижаною гарматою і його брат Мік Рорі. Герой Вогняний шторм, в якому уживається дві людини професор Мартін Штайн, і не дуже розумний гравець футбольної команди Джефферсон, їм складно знайти спільну мову, але розділити їх зовсім неможливо. Серіал Легенди завтрашнього дня 3 сезон 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дермот Даунс, Глен Вінтер, Джо Данте
У ролях: Віктор Гарбер, Брендон Рут, Кейті Лотц, Артур Дервіл, Сиара Рене, Франц Драмех, Домінік Перселл, Вентворт Міллер

загрузка...