загрузка...

ljubov_protiv_sudby_2017
У центрі подій опиняється впливове сімейство Йорюкхан. Вони багаті, шановані і амбітні. Коли спадкоємець цього сімейства підростає і досягає повноліття, все з великим нетерпінням чекають його весілля з симпатичною дівчиною Дефне. Через невеликий відрізок часу юнак все ж робить пропозицію і пара одружується. Ось тільки з появою спадкоємця це люди серйозно затягують. Близько починають хвилюватися з цього приводу, адже у цій заможній сім’ї обов’язково повинен бути спадкоємець, інакше їх імперію нікому буде передати.

Стає ясно, що Дефне не може мати дітей. Після того, як про цю новину дізнається сімейство чоловіка, вони приймають рішення змусити невістку зважитися на сурогатне материнство. В кінцевому підсумку герої домагаються своєї мети і Дефне вирішує погодитися, щоб зберегти свою молоду сім’ю. Дівчиною, яка повинна буде виносити дитину, є скромниця Еліф. Їй зараз дуже потрібні гроші і вона готова піти на будь-які умови.

Однак в той момент, коли нова особистість переступила поріг будинку Йорюкхан, їхнє життя сильно змінилася. Серіал Кохання проти долі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Улас Інан інакше
Актори: Озджан Деніз, Хатідже Шенді, Бегюм Кютюк, Ділан Чичек Деніз, Гюрбей Ілер, Метін Чекмез, Гюл Онат, Хакан Мерічлілер, Гонджагюл Сунар


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...