загрузка...


Хоча серіал «Коротке слово ні» і створений в жанрі кримінальної драми, в основі його сюжету історія кохання між молодими людьми з різним соціальним статусом. Адже часто спалахують почуття раптово, і їм немає діла до суспільного становища закоханих, і це не собі довелося випробувати Наташі і Євгенію. Ось тільки більше проблем і розчарувань принесе їм ця любов, ніж радості і щастя, і основним джерелом перешкод для молодих людей стануть батьки дівчини.

Вони відносять себе до верствам заможних і інтелігентних людей, які виховали єдину дочку, і зовсім не бажають віддавати її заміж за вуличного бродягу. Адже предмет обожнювання їх дочки Євген не тільки не знає своїх батьків, він виріс і виховувався в дитячому притулку, але й не має хлопець ніякої професії, крім вміння красти для виживання. Тата, студентка, єдина дочка своїх інтелігентних батьків, краса і гордість, а Женька просто аферист і злодюга, ось вже точно ніде цим двом «перетнутися» і познайомитися, занадто специфічний у кожної коло спілкування. Але тим не менше вони не просто зустрілися і закохалися, щиро, чесно і без всяких підлих задумів у відношенні один до одного. Серіал Коротке слово ні 8, 9 серія (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Її батькам такий кавалер явно не сподобався, і вони з властивим їм завзяттям і впертістю почали шукати способи все це припинити, навіть зробили так, щоб хлопця схопили і відвезли у відділок на очах у їх ненаглядної донечки, щоб вона зрозуміла з ким зв’язалася.

Режисер: Сергій Щербин
Актори: Дмитро Белякін, Марина Митрофанова, Ян Цапник, Стас Боклан, Максим Дахненко, Віра Шпак та ін.

загрузка...