загрузка...

korotkoe-slovo-net-2017
Що може статися, коли двоє людей, що належать до абсолютно різних верств суспільства і живуть в майже несопрікосаемих світах раптом зустрілися і полюбили один одного? Варіації на цю тему глядачі зможуть побачити в новій багатосерійної мелодрами «Коротке слово ні», над якою спільно працюють дві кінокомпанії: FILM.UA та Intra Communications Inc. Зйомки цієї картини почалися в Києві, а керує знімальним процесом режисер і актор Сергій Щербин, який відомий глядачам такими роботами, як «Сходження на Олімп», «Трюкач», «Син батька народів» і іншими. У центрі сюжету серіалу «Коротке слово ні» — історія кохання, герої якої настільки різні, що взагалі ніколи не мали б зустрітися.

Однак доля розпорядилася так, що Наташа Корнєєва (Марина Митрофанова), дівчина з благополучної і забезпеченої сім’ї, оточена батьківською любов’ю і опікою, закохалася в хлопця, якого інакше як хуліганом і авантюристом не назвеш. Женя Стряпкін (Дмитро Белякін) або просто Жека, а то і зовсім Стяпа, так називали його друзі, виховувався в дитбудинку, його наставниками були вулиця і саме життя, а ставши дорослим, він відчайдушно шукав своє «місце», постійно потрапляючи в різні пригоди і історії. Злодій і авантюрист, де і як могли перетнутися їх з Наташею життєві стежки? Але Тата, так ласкаво називали її батьки, і Жека всупереч всім законам зустрілися і полюбили один одного. Однак це був не щасливий кінець їхньої історії, а тільки початок, за яким послідували і протистояння Наталчині батьків, і зіткнення Жені з поліцією, а потім і його арешт.

Тата стала свідком того, як її коханого заарештовує поліція, чи витримає їх любов все ті випробування, які тепер щедро обрушаться на них — дивіться в новій Дванадцатисерійний мелодрамі «Коротке слово ні». Прем’єра цієї картини очікується вже в 2017 році на телеканалі «Україна», а подивитися онлайн всі серії серіалу. Серіал Коротке слово ні (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Щербин
Актори: Дмитро Белякін, Марина Митрофанова, Ян Цапник, Стас Боклан, Максим Дахненко, Віра Шпак та ін.

загрузка...