загрузка...

elementarno-3-sezon
Прекрасне чуття, величезні статки, зовнішня привабливість і багатий зовнішній світ героя, не допомогли йому уникнути долі людини, яка отримала наркотичну залежність. Вся справа в тому, що його кохана була жорстоко вбита руками серійного маніяка, хлопець не зміг пережити такої втрати, єдиним рішенням у ситуації, що склалася було — пуститися у всі тяжкі. Світ закону втратив гідного сищика, оскільки наркотична залежність перетворила його на живу істоту, спраглі чергової дози.

Так тривало протягом тривалого періоду, поки батько головного героя, не знайшов дійсно професіонала своєї справи, дівчину, яка здатна витягнути хлопця з глибокої прірви. Їй це вдається, тепер герой знову біля керма, а рятівниця стає його напарницею. Світ злочинності затамував подих, адже цій парочці під силу довести вину будь-кого, хто перейшов межу закону. Злочинець повинен бути ізольований з товариства. Серіал Елементарно 3 сезон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Полсон, Сет Манн, Гай Ферленд
Актори: Джонні Лі Міллер, Люсі Лью, Ейдан Куїнн, Джон Майкл Хілл, Офелія Ловібонд, Ріс Іванс, Джордан Гелбер, Наталі Дормер, Ато Ессонда, Раза Джеффрі

загрузка...