загрузка...


Події розвиваються на території Нью-Йорка в період 70-х 20 століття. Саме в цю епоху спостерігається сплеск інтересу американців до продукції порнографічного характеру, і цим активно користуються найбільш підприємливі та спритні бізнесмени, зробивши певні інвестиції в відповідну сферу. Порноіндустрія явно процвітає, одним із центрів її масового поширення в ці часи стає Манхеттен.

В одному з найбільших нью-йоркських районів є і всі умови для безперешкодних занять проституцією, тут завжди достатньо охочих купити подібні розваги, і не бракує в привабливих дівчат, здатних задовольнити будь-які фантазії клієнтів. Сутенери, домовившись з місцевою поліцією, отримують чималі доходи від цього бізнесу, але ситуація істотно змінюється, коли в країні починають масово поширюватися наркотичні речовини і виявляється наявність настільки страшного захворювання, як СНІД.

Ці загрози, які взяли воістину глобальні масштаби, змушують манхеттенських підприємців все більш обмежувати свою діяльність. Серіал Двійка (1 сезон) (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Франко, Ута Брізвітц, Ернест Р. Дікерсон
В ролях: Гбенга Акіннагбе, Лоуренс Гілліард мл., Домінік Фішбек, Маргарита Левієва, Меггі Джилленхол, Крістофер Бауер, Кріс Кой, Емілі Мід, Джеймс Франко, Гарі Карр

загрузка...