загрузка...

vtoraja_zhizn_2016
Під час самої звичайної прогулянки ввечері дівчата Катерина і Юлія стають випадковими єдиними свідками страшної історії — вони помічають той момент, коли грабіжники нападають на машину інкасаторів одного з міських банків. Загострилася ситуація ще й тим, що під час цієї надзвичайної події в Катерину, яка була на той момент вагітна був здійснений постріл, після чого дівчина отримала травми не сумісні з життям. Єдина радість у всій цій ситуації — це те, що вдалося врятувати, незважаючи на безліч серйозних гематом дитину.

Не довго думаючи рідна сестра вирішує, що вона обов’язково повинна замінити дівчинці рідну маму і починає оформляти всі необхідні документи для удочеріння. Трохи пізніше стає відомо так само ще про один цікавий факт, а саме, про те, що бандити внесли корективи не тільки в долю сестер — Каті і Юлії, але також вони стали винуватцями серйозної аварії, яка сталася практично відразу ж після пограбування. У цій аварії загинули рідні люди капітана МНС — головного героя кінострічки — Андрія. Через деякий час після того, що сталося несподівано перетинаються шляхи Андрія і Юлії.

Крім того, дівчина випадково впізнає в одному зі своїх нових знайомих — главу банди. А Андрій одного разу стає рятівником головної героїні. Kinogo-z720 дає вам можливість дивитися онлайн Друге життя 13, 14, 15, 16 серія безкоштовно на нашому сайті!

Режисер: Оксана Тараненко, Іван Рутковський
Актори: Марія Казначеєва, Анастасія Трітенко, Олександр Форманчук, Інна Мірошниченко, В’ячеслав Довженко, Інна Капінос, Лариса Руснак та ін.

загрузка...