загрузка...


На території Багдадської провінції зовсім недавно був проведений захоплення заручників, і солдати, які негайно прибули на базу, отримали від свого начальства завдання, як можна швидше допомогти нещасним, у що б то не стало. Вони примудряються потрапити в засідку і за лічені хвилини виявляються в оточенні терористів, які не шкодували патронів, тому вели безперервний вогонь. У центрі історії-дослідний лейтенант Шейн, який вирішив тримати оборону.

Незабаром у солдатів виходить зміцнити один місцевий будинок, щоб протриматися хоч якийсь час, поки не вдасться знайти рішення проблеми. В цей же час журналістам стає відомо про критичну ситуацію. Через деякий час репортаж був запущений в прямому ефірі. Таким чином родичі змогли дізнатися про жалюгідний стан своїх дітей. Ясна річ, що всі вони були в шоці від такої жахливої ​​новина, тим більше, що всі вони очікували якнайшвидшого повернення хлопців. Вони починають просити всіх про допомогу, особливо тих, хто мав вплив.

Вояки ж всіляко намагалися утримувати позицію, з надією на те, що незабаром з’явиться допомога. Молоді недосвідчені хлопці перетворюються в зрілих чоловіків на очах, кожен з них вчиться приймати дорослі зважені рішення, а також брати відповідально за життя оточуючих їх людей. Серіал Довга дорога додому 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Філ Абрахам, Мікаел Саломон
В ролях: Е.Дж. Бонілья, Franklin Silverio, Джон Біверс, Джошуа Бреннан, Хорхе Діас, Даріус Хомайоун, Джозеф Лутман, Томас МакДонелл, Devonne Palmer, Чарлі Перріш

загрузка...