загрузка...


Жінка середніх років Анна, дуже щаслива, адже у неї є улюблена робота, на яку вона ходить з величезним задоволенням. Анна дуже чуйний і сумлінну співробітник, саме тому вона знаходиться на хорошому рахунку у свого начальства. Дівчина вже дуже давно розлучилася зі своїм чоловіком, і тепер всю свою любов і ласку вона віддає єдиному коханому чоловікові — своєму синові Костику, якому зовсім скоро виповниться вже 15 років.

Власного житла у головної героїні немає, але у неї є коханий вітчим, якого вона називає татом і вдячна йому за те, що він її виростив. Саме цей чоловік пустив дівчину з дитиною до себе жити. Все було добре, але в одну мить все зміниться. Таке відчуття, що на дівчину навели порчу тому, що стільки проблем в один момент на неї навалилося, що просто вона хотіла померти від безсилля. На роботі колеги підставляють дівчину з чистою заздрості, начальство звільняє Ганну з роботи. В цей же час вмирає улюблений вітчим Анни, ця трагедія всього її життя була на той момент.

Незабаром виявиться, що заповіт чоловіка втрачено, і тепер головна героїня не законно перебуває в цій квартирі. Одного разу в двері цієї квартири стукає син вітчима Анни, який розраховує на це житло. Серіал Долю не обманеш 1, 2, 3, 4 серія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Птіцин
В ролях: Анастасія Чистякова, Олексій Романович, Денис Пьянов, Генадій Смирнов, Ігор Головін, Наталія Фіссон, Наталя Іохвідова

загрузка...