загрузка...

sudba_po_imeni_ljubov_2016
У центрі сюжету опиняється молода дівчина на ім’я Людмила Крилова. Зовсім недавно вона з відзнакою закінчила університет і планує займатися наукою. Вона влаштувалася в лабораторію хіміком, де проводила різні експерименти. Так їй вдалося зробити вагомий крок у хімії. Люда виявилася на межі власного наукового прориву. Це дозволяє дівчині вийти на абсолютно новий рівень роботи. Особисте життя дівчини теж складається найсприятливішим чином. У неї є коханий хлопець, який дарує їй всю свою любов і турботу. Сам він — дуже добрий, ніжний і лагідний.

Після короткого проміжку часу хлопець робить Мілі пропозицію руки і серця. Цей момент стає найщасливішим у житті. Вони почалися готуватися до весільного торжества. І в цей час директор лабораторії повідомляє дівчині, що її розробка зацікавила інвесторів з Венеції. Після весілля вона повинна відправитися працювати в цей романтичний місто. Що ще потрібно для щастя? Ось і настав довгоочікуваний весільний день. Але коли все було готове і молоді вже опинилися біля вівтаря, залишилося лише сказати заповітне «так», трапляється непередбачене — наречений збігає з-під вінця. Свій вчинок він не спробував пояснити ні на наступний день, ні пізніше. Тим більше, хлопець втік і як крізь землю провалився. Коли ж Людмила з’явилася на роботі, то дізналася, що її наукове досягнення присвоїв собі директор хімічної лабораторії.

Саме він поїде в Італію, де його чекає кар’єрний ріст і визнання. Чому наступила в житті героїні така важка чорна смуга? Чому, ті, кому вона вірила, вважала другом і коханим, кинули її? Хто або що її врятує від божевілля? Чи зможе вона довести, що це її наукова розробка? Серіал Доля на ім’я любов (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Аліна Чеботарьова
Актори: Олександра Богданович, Анастасія Касілова, Антон Макарський, Валерія Чертілін, В’ячеслав Довженко, Катерина Гулякова, Ірина Таранник, Михайло Кукуюк, Юлія Гершанік

загрузка...