загрузка...


Випускниця медичного інституту, подібно численним одноліток, мріяла про велику і дружну сім’ю. Обранець здавався ідеальним чоловіком, здатним стати чудовим батьком майбутнім дітям. Дівочим надіям не судилося збутися. Народження дитини і різноманітні побутові труднощі були непосильною ношею. Безладний чоловік зник, кинувши дружину з новонародженою дочкою. Мати одинак ​​розривалася між роботою і маленькою Лерою. За вісімнадцять промайнули років відповідальна Ганна завоювала повагу колективу, преклоняющегося перед професіоналізмом колеги.

Безліч подружніх пар були вдячні талановитому лікаря за появу на світ довгоочікуваних малюків Неприємні спогади про невдалий заміжжя заважали налагодити особисте життя. Виникаючі шанувальники викликали недовіру. Довелося змиритися зі статусом холостячки. Одного разу під час звичної ранкової пробіжки медик стає свідком початку передчасних пологів. Завдяки допомозі зреагувала незнайомця породіллю вдалося своєчасно доставити в клініку. Зав’язалася знайомство мало продовження. Наступні зустрічі виявили чимало спільних інтересів. Мудрий Ігор погодився не квапити події і зберегти дружні взаємини. У рідному пологовому будинку також відбуваються зміни. Серіал Добігти до себе 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

На посаду головного лікаря призначений чарівний Андрій. Спалахнув службовий роман кружляє голову і п’янить. Вагітність дочки вносить корективи. Стрімкої круговерті навалилися проблем затягує. Несподівано жінка розуміє, що опинилася в любовному трикутнику.

Режисер: Андрій Іванов
У ролях: Наталія Антонова, Прохор Дубравін, Едуард Флеров, Юлія Такшина, Леся Самаєва, Ангеліна Добророднова

загрузка...