загрузка...


Головна героїня серіалу «Дівчина з персиками» — проста жителька села Ганна, яка в своєму житті не знала ніякого щастя. Вона щодня, щоб заробити собі на життя, возить на ринок фрукти і овочі, тому часу на особисте життя у неї немає. Якось раз, повертаючись додому, дівчина випадково зустріла Романа. Молода людина є сином багатих людей і замислюватися про своє майбутнє життя він не поспішає. Рома попросив Аню показати йому дорогу і дівчина люб’язно погодилася, тим більше, що їй було по дорозі.

Хлопець їхав надто швидко і в результаті необережності машина потрапляє в серйозну аварію. Роману вдалося обійтися незначними подряпинами, а ось його випадкової супутниці пощастило набагато менше. Продовживши дивитися серіал «Дівчина з персиками» онлайн, буде цікаво зрозуміти, що Аня тепер назавжди прикута до інвалідного крісла. Батько винуватця події вирішив спробувати знайти вихід з цієї ситуації. Він перевіз постраждалу від необережності його сина жити в свій будинок, де тепер нею постійно опікуватимуться.

Сама ж сільська особа погодилася на переїзд тільки з однією метою — помститися Роману за необережність і, поки вона не виконає задумане, героїня зупинятися не збирається. Серіал Дівчина з персиками (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Толкушкін
У ролях: Аліна Коваленко, Влад Нікітюк, Юрій Гребельник, Олена Стефанська, Олександр Попов, Катерина Варченко, Дмитро Усов, Марія Моторна, Микола Боклан, Олена Хохлаткіна

загрузка...