загрузка...


Головним персонажем телесеріалу «Чужі рідні» є молода балерина, що носить ім’я Юлія. Вона тільки починає свій шлях до вершини. Її турботлива матуся, яка свого часу також була балериною, а тепер працює хореографом, щосили намагається допомогти дочці домогтися успіху. Колись мати змушена була залишити це сценічне мистецтво і зайнятися вихованням дитини. Тепер вона сподівається, що Юля надолужить все те, чого вона була позбавлена. Жінка твердо переконана, що ніякі невдачі не завадять їм досягти мети.

Але далі відбувається несподіваний поворот — головна героїня після невдалої спроби самогубства, зустрічає молодого хлопця, який поспішав на свою ж весілля. Ця випадкова зустріч кардинально змінила життя обох. Захоплюючий мелодраматичний серіал, в центрі уваги успішна артистка балету. Через невдалі обставин вона дала слабину, не впоралася з емоціями і вирішила покінчити життя самогубством. Коли вона стрибає приходить на міст і стрибає вниз, а в цей час молодий бізнесмен поспішає на своє весілля. Тільки доля розпоряджається таким чином, що героїня врятувалася, зачепилася за щось і залишилася жива. Наречений навпаки, не справляється з управлінням і потрапляє в аварію.

Відповідно, весілля довелося відкласти, поки чоловік не одужає. Артистка починає відвідувати його в лікарні, що призводить до романтичних стосунків. Не пропустіть нагоду дивитися онлайн серіал «Чужі рідні» 1,2,3,4 серія (2018) в хорошій якості безкоштовно без реєстрації та причому всі серії.

Режисер: Олександр Ітигілов
Актори: Анна Кошмал, Станіслав Боклан, Федір Гуринець, Станіслав Боклан, Олександр Гетьманський, Наталя Доля, Родіон Галюченко, Лариса Руснак

загрузка...