загрузка...


Ферхат не вміє цінувати чуже життя. Для нього вбити людину — немов зробити щось звичайне. Про те, що таке почуття, чоловік забув уже давно. Зовсім інших поглядів дотримується Аспи — дівчина працює в клініці, де, навпаки, повертає людей до життя. Одного разу молоді люди зустрічаються… Ферхат терміново потрібен лікар для огляду одну людину. Силою він привозить Аспи в заміський будинок, де та стає свідком вбивства. Намик — дядько Ферхата — дає племіннику завдання усунути дівчину.

Цей момент стає переломним у долі молодих людей. Ферхат вперше в житті не може виконати смертельний вирок. Він залишає Аспи в живих, але при цьому озвучує їй свої умови. Згідно з цими умовами, Аспи повинна кардинально переглянути свої погляди на життя. Але у дівчини виникає свій власний план. Відтепер вона готова зробити все, щоб цей жорстокий, безсердечний людина навчилася по-справжньому любити.

Серіал «Чорно-біла любов» 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720 — красива історія про те, на що готова піти жінка, щоб вирвати з вогняної геєни серце улюбленого їй людини. За роки своєї роботи Аспи вдалося зберегти безліч життів. Але та, яку їй належить врятувати зараз, знаходиться на самій тонкій грані…

Режисер: Ясин Услу
Актори: Джаіхіт Гек, Кадрі Кентер, Бірджу Акала, Арзу Гамза Килич, Ібрагім Челіккол, Нур Феттахоглу

загрузка...