загрузка...


Реймонд, якого майстерно зіграв відомий актор Джеймс Спейдер, заявляє агентам, що готовий співпрацювати з ними, переслідуючи спільну мету — знайти найнебезпечніших злочинців і посадити їх за грати. За допомогу у співпраці колишній агент виставляє єдина умова — він буде розмовляти тільки з Елізабет Кін, новенької молодою співробітницею бюро. Для Елізабет прохання Рея стає сюрпризом, дівчина тільки приступила до роботи, це її перший день в ФБР, і вона дивується, що змусило досвідченого екс-агента, що нині перебуває в статусі затриманого, звернутися саме до неї.

Реддінгтон веде свою гру, і влада віддає собі в цьому звіт, але вони приймають його умови, розуміючи, наскільки цінними відомостями наявними документами. Елізабет нічого не залишається, як приступити до роботи з Реєм, який заявив про «чорний список» небезпечних терористів та інших лиходіїв, який він становив 20 років. Чому Рей вибрав в якості партнера недосвідченого молодого агента? Які справжні цілі він переслідує, здавшись владі і запропонувавши їм свою допомогу?

На ці питання ще належить знайти відповіді, поки ж герої зайняті пошуком злочинців з «чорного списку» Реймонда. За новоствореним дуетом доглядає особисто помічник директора Федерального Бюро. Серіал Чорний список 5 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джо Карнахан
У ролях: Джеймс Спейдер, Меган Бун, Діего Клаттенхофф, Гаррі Дж. Ленникс, Райан Ігголд, Ільфенеш Хадера, Джессіка Ши Елверсон, Чарльз Бейкер, Дельфіна Белль, Нік Блеймаер

загрузка...