загрузка...


У Мії настали не найкращі часи, що не дивно, адже вона прокинулася в стінах психіатричної клініки, не пам’ятаючи про своє минуле, взагалі нічого. Так вже вийшло, вона виявилася вплутане в дивну справу про зникнення якогось Томаса Спектру, про який Мія, звичайно ж, нічого не знає. Першою її відвідала детектив Волкерс, що і повідомила про подробиці справи. Як виявилося, Мія остання з людей, що контактували з Томасом. І саме з цієї причини, вона перша у списку підозрюваних про таємниче зникнення. Але так вже вийшло, що пам’ять її повністю втрачена і допомогти в розслідуванні, вона не може.

Та й сама Мія, знаходиться не в найкращому становищі, адже, незважаючи на втрату спогадів, вона чітко усвідомлює своє положення. Звинувачення у злочині і фактично висновок у психіатричній клініці, це не найкращий спосіб життя. Дану ситуацію, Мія і планує виправити, от тільки вибратися можна лише згадавши своє минуле. Звичайно ж, це і стане метою дівчата, що виявиться не так і просто, але все ж прогрес буде. Серіал Чистий аркуш 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ось тільки великої радості, її спогади не принесуть, очевидно минуле Мії, було не найкращим. Чим більше вона підходить до відповідей, тим менше може довіряти оточуючим людям і самій собі.

Режисер: Каат Білс, Йонас Говардс
У ролях: Вирле Баетенс, Джероєн Персеваль, Гені Бервутс, Наталі Броодс, Рут Бекманс, Хільде Ван Мигхем, Пітер Ван ден Бегін, Лінн Ван Ройен

загрузка...