загрузка...


День появи на світло — це особлива дата для людини будь-якої статі, соціального статусу та віросповідання. Чи варто говорити про те, як радіє людина, коли зустрічає іншого з аналогічною датою народження? У такі моменти обидва нових знайомих відчувають неймовірні емоції. Тут присутній і радість, і подив, і захоплення, і якийсь переляк. Але чільним стає якесь незриме єднання душ. І секрет полягає не тільки в тому, що для таких людей одна дата народження на всіх. Є більш делікатні причини. У фільмі автори пропонують свою ідею.

Творці кінострічки показують глядачам, скільки спільного може бути в самій долі і зв’язку числа, місяця і року з тим, що відбувається в житті людей в різних куточках Землі. Ми рідко (а частіше і зовсім ніколи) не замислюємося про те, яке протягом життя людини з аналогічною датою появи на світло. Але ж стільки народжених в один день особистостей переживають аналогічні емоційні стани через абсолютно ідентичних обставин. Що відбувається, коли зустрічаються близькі по життєвому шляху і долі люди? Саме це питання і зачіпається в цій картині. Автори можуть розкрити нам настільки дивовижні таємниці знайомств, що мурашки біжать по шкірі, коли спостерігаєш за подіями діями.

Спроби знайти загубилися батьків або повернути в спогадах залишила при пологах цей світ маму, стати струнким або успішним — все це не просто поставлені кимось завдання, а історії головних персонажів кінокартини. Серіал Це ми 2 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кен Олін, Гленн Фікарра
В ролях: Джилл Джонсон, Matthew Cafe, Wendi De Barros, Серджо Енріке, Брендон Форд Грін, Джастін Хартлі, Jedediah Jenk, Стефані Малуф, Кріссі Мец, Лак Рана

загрузка...