загрузка...


Сімейство Данубіо живе щасливо, виховуючи малолітню дочку. Ніхто з оточуючих не здогадується, що в стінах будинку чутні сварки. Відбуваються розмальовки, але на очах у дитини батьки намагаються не сваритися. Стабільна робота, мирне існування — життя йде своєю чергою. Так повинно було статися і в цей погожий день, коли сім’я разом з донькою вирушили в парк. Дівчинка взяла з собою улюблену іграшку — зеленого цвіркуна, була одягнена в яскраве вбрання, весело гуляла на дитячому майданчику.

Якусь дрібницю вивів з себе главу сімейства, почалося з’ясування стосунків, а коли пара схаменулася, то дівчинки ніде не було… пошуки на місці подій ні до чого не привели, перегляд камер спостереження не допоміг відшукати дівчинку. Ліла і Фабіан довгий час не втрачають надії, що Мойра повернеться додому, і одного разу це відбувається. У тому, що перед ними їхня дочка, вони не сумніваються, але тепер їм належить дізнатися свою дитину з іншого боку. Мойра розповідає про існування одного, своїх інтересах, що саме їх заплутані стосунки призвели до її зникнення.

Що може статися в наступний раз, страшно уявити, тому членам сім’ї доведеться знайти спільну мову, а також батькам доведеться стати ближче до своєї дочки, ніж це зробив її вигаданий друг. Серіал Бронзовий сад 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пабло Фендрик, Ернан А. Голфрід
В ролях: Норма Алеандро, Даніель Фанего, Хоакін Фуррьель, Луїс Луці, Маріо Пасіка, Хульета Сільберберг, Аймара Абрамович, Іван Аквіно, Мара Бестельі

загрузка...