загрузка...


У головних персонажів благополучна доля, він — хірург і зразковий батько сімейства, вона — шановна вчителька, яка щойно пережила розлучення. Вони зустрічаються з приводу одного з учнів, він в ролі батька, вона — педагога. Здається, що швидкоплинне потяг цих двох зрілих і побачили життя людей має, при будь-якому розвитку подій, пройти непомітно для оточуючих. Адже в дорослому житті завжди є як мінімум дві правди. І звичайно ж, людина може дозволити собі піти на поводу почуттів, але при цьому його турбота про близьких вбирається в брехню, як панацею від зайвих драм і нерозуміння.

Забув про подружню вірність щасливий коханець, навіть в страшному сні не може уявити, до яких серйозних наслідків призведе їх таємний роман, що прикривається простий і природною для таких випадків брехнею. Але правда спливає несподівано і приносить з собою події, які змінюють життя назавжди. Коли брехня розкрита, дві благополучно поєднувані раніше паралельні всесвіти стикаються з такою силою, що не залишається навіть руін.

Проблеми відносин статей, емансипації та сучасної сім’ї розглядаються в напруженому і насиченому емоціями трилері, з блискучою грою британських кінозірок Джоан Фроггатт і Йоана Гріффіта. Серіал Брехун 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Семюел Донован, Джеймс Стронг
В ролях: Джоанн Фроггатт, Йоан Гріффіт, Зої Таппер, Уоррен Браун, Шеллі Конн, Річі Кемпелл

загрузка...