загрузка...


Багато людей прагнуть отримати владу і вплив у суспільстві, заробити величезні статки і стати справжніми господарями своїх життів. Все це цілком зрозуміло і логічно, адже кожен хоче бути незалежним від зовнішніх обставин, мати можливість обійти закон і робити все, що заманеться, ловити на собі захоплені і перелякані погляди оточуючих і просто насолоджуватися життям, ні в чому собі не відмовляючи.

Однак, все чомусь забувають або ж просто не розуміють, що розкіш і багатство не є заставами щастя і душевної рівноваги і часом, навіть найуспішніші і впливові багатії незадоволені своїм життям, адже рано чи пізно великі фінансові можливості і влада перестає викликати інтерес, залишаючи тільки порожнечу і гіркоту в душі. Це і відбувається з головними героями серіалу — багатою і могутньою родиною Фірсова, члени якої змогли вибитися в лідери рідного містечка ще за часів лихих дев’яностих. Тоді країна переживала період політичного і соціального розвалу, чим неодмінно скористалися активувати кримінальні елементи, углядевшій великі можливості для власного розвитку в обставинах, що склалися. Успіху могли досягти тільки найжорстокіші, вперті і комунікабельні, що дозволяло швидко справлятися з постійними неприємностями, позбавлятися від конкурентів і домовлятися з потрібними людьми. Глава сімейства Фірсова володіє всіма цими якостями, що і дозволило йому стати тим, хто він є зараз і стати найвпливовішою людиною в місті. Серіал Благі наміри 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак, навіть багаті Фірсова мають свою слабкість — любов. Адже ніхто з членів великої родини так і не зміг зв’язати своє життя з щиро люблячою людиною, піддаючись хитрощів хитромудрих мисливиць за багатствами і меркантильних молодих красенів.

Режисер: Сергій Борчуков
У ролях: Дмитро Орлов, Валерій Афанасьєв, Глафіра Тарханова, Ольга Гришина, Анастасія Віденська, Андрій Барило, Яна Соболевська, Володимир Гориславець, Марія Тарасова, Володимир Жеребцов

загрузка...