загрузка...


У центрі сюжету комедійного серіалу «Білий і знаменитий» знаходиться Флойд Муні, молодий афроамериканець, який сповнений впевненості у своєму успіху. Він регулярно виступає в клубах з гумористичними скетчами, стаючи все більш відомим. Однак останнім часом головний герой відчуває, що зупинився на одному етапі. Він відчайдушно хоче перейти на наступний рівень слави. Але для цього йому необхідно знайти щось таке, завдяки чому маси зможуть помітити його.

Раптова зустріч Флойда і кінорежисера стає тим, що повністю змінює його життя. Їх діалог стає вірусним і викликає небувалий ажіотаж. У цей момент головний герой розуміє, що він зможе стати ще більш відомим, якщо буде виходити за межі традиційного комедійного виступу. Незабаром Флойд з’ясовує, що ця проста і нехитра формула дійсно працює і дає дієвий результат. Ось тільки тепер йому потрібно зуміти знайти гармонію між своїм особистим життям і стендапом.

І зробити це не так легко, як йому здається. Любіть ситуаційні комедії? Тоді серії серіалу «Білий і знаменитий» 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD можуть бути справжньою знахідкою. Бажаємо вам цікавого і приємного перегляду.

Режисер: Тім Сторі
В ролях: Уткарш Амбудкар, Лонні Чевіс, Клеопатра Коулмен, Джейкоб Мінг-Трент, Джей Фероу, Джеймі Фокс, Джонні Глассер, Зейн Холц, Міа Вікторія Джуєл, Хашим Лафон

загрузка...