загрузка...


Дочка не відбулася танцівниці, змушена займатися здійсненням мрії матері. Світі доводиться вчитися в хореографічному училищі, вивчаючи балет. Балерина незадоволена, що мама будує її долю. Вона забороняє дочці зустрічатися з хлопцями, проводити час з подругами і безглуздо гуляти на вулиці. У 1-му сезоні мати серйозно налаштована, щоб дитина стала видатним танцюристом. В таємниці від Світи, матуся шпигує за колишнім чоловіком, що знайшли іншу жінку.

Вона не може його розлюбити, постійно збираючи інформацію про життя чоловіка. Зараз, жінка переїжджає в столицю, щоб дочка поступила в академію, а вона стежила за мужем. Балеріна всі серії дивитися онлайн. Її мрії про виступи в балеті обернулися провалом. Цілеспрямована і володіла величезним талантом, вона була гордістю батьків, і викликала захоплення у викладачів танцювального гуртка. Але, перед довгоочікуваним виступом на великій сцені, з нею відбувається біда. Постійні тренування її вимотали, і ніяково поставлена ​​нога обертається болючою травмою. Лікарі забороняють їй виступати, відбираючи у дівчини мрію.

Довгі роки героїня серіалу «Балерина» мріяла про повернення, але вона розуміла, що вже не зможе домогтися колишніх успіхів. І ось, у неї з’являється дочка. Миру зростає точною копією своєї талановитої мами, і жінка вирішує відправити доньку своїм шляхом. Серіал Балерина всі серії (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Барабаш
В ролях: Ангеліна Стречин, Андрій Самінін, Єгор Кутенков, Марк Дробот, Марія Аниканова, Олеся Гайова, Ольга Тумайкіна, Анна Кошмал, Валерія Гуляєва, Ігор Рубашкін, Яків Кучеревський, Наталія Васько, Костянтин Жовтневий

загрузка...