загрузка...


Бунтівний дух і невдача складають гримучу суміш у долі Ерна. Хлопчина втрачає місця в університеті, намагається підробляти менеджером, хоча тяжіє до творчості. Ізгой журиться з-за власного жалюгідного становища. Єдиною втіхою є дочка, але безглуздий тато не може стати зразковим прикладом для малятка. Коли брат замислюється над створенням альбому «Атланта 2 сезон», невдалий родич вирішує возз’єднатися з репером. Сім’я давно здогадується про тяжке становище невдахи. Рідня намагається відгородитись від бездарного рознощика проблем, але хлопець виявляє наполегливість в черговій спробі примиритися з Альфредом.

Братик зізнається, що безуспішно шукає чесного агента для просування власного лейблу. Заповзятливий відступник демонструє висхідну зірку особисті якості парламентера, але ризикує провалити вкрай важливу угоду. Музикант обурюється через втручання дивака в його кар’єрні потуги. Сімейні чвари розпалюються напередодні запланованого туру, а прикрі взаємні образи ризикують стати смертельними образами.

Намагаючись налагодити взаєморозуміння, брати уговариваются співпрацювати до першої промашки. Знакова угода дає початок великої авантюри. Серіал Атланта 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дональд Гловер, Хіро Мурай, Яніца Браво
Актори: Еметт Хантер, Лійка Стенфілд, Гріффін Фріман, Дональд Гловер, Райан Ньютон, Кренстон Джонсон, Зазі Бітц, Брет Е. Бенсон, Люк Форбс, Брайан Тайрі Генрі

загрузка...