загрузка...


Крок за кроком досвідчена жінка підбиралася до кровожерному Бостонському серійному вбивці, але раптово вона зникла. Емілі не могли знайти, неможливо було вхопитися ні за одну зачіпку, яка могла б наблизити наслідок до розгадки таємниці дивного зникнення. Минуло вже шість років, Бірн порахували безвісти зниклою, близькі змирилися з втратою, чоловік зниклої Нік Дюран знову одружився, їх спільного сина стала виховувати інша жінка. І раптом, несподівано для всіх Емілі знаходять в лісі.

Головна героїня практично нічого не пам’ятає з того, що відбувалося з нею всі ці роки. Її привозять ледь живу в клініку. Після лікування Емілі знову бажає возз’єднатися з родиною, але у її рідних уже інше життя. Жінка шокована, як все змінилося за час її ув’язнення. Нік і Емілі намагаються розплутати клубок дивних пригод, завдяки яким головна героїня пропала на кілька років. Поліція вважала, що жінка, можливо, стала жертвою вбивці Конрада Харлоу, який зараз відбуває тюремний термін. Нік знаходить взаємозв’язок між колишньою дружиною і якимось Робертом Семеровой, у якого є свої мотиви, але поки все це лише здогадки і припущення.

А тим часом Емілі виявляється в епіцентрі нової серії вбивств. Так хто ж цей загадковий бостонський маніяк? Що відбувалося з Емілі всі ці роки? Агенти ФБР починають стежити за Робертом, але несподівано для всіх під підозру потрапляє сама головна героїня. Серіал Амнезія 1 сезон 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Одед Руськин
В ролях: Стана Катик, Патрік Хьюсінгер, Кара Теоболд, Ембер Агар, Бруно Бічір, Анхель Бунані, Пол Фрімен, Ралф Айнесон, Ніл Джексон, Патрік Маколей

загрузка...