загрузка...


З моменту прем’єри цього містичного серіалу пройшло вже п’ять сезонів, на всьому протязі яких серіал продовжував здобувати прихильників по всьому світу. Багато в чому завдяки досить інтригуючого сюжету і несподіваних поворотів серіал по праву вважається одним з кращих представників жанру. У новому, вже шостому за рахунком сезоні йтиметься про події мали місце бути в кінці шістнадцятого століття, на острові названому в честь індіанського племені мешкали в тих місцях — Кроатоан. У ті далекі часи ніхто не зрадив особливого значення зникнення на острові групи колоністів.

Версій було багато, однією з яких була навіть можлива причетність до зникнення корінних жителів території острова, проте нічого зроблено для того щоб знайти людей не було. Через понад чотири сотні років подружжя Шелбі і Метт купили невеликий будиночок неподалік від тих місць, де колись стояли хатини індіанців племені Кроатоан.

Пара не вірить ні в привидів, ні в будь-яку іншу чортівню до того моменту поки самі впритул не стикаються з представниками потойбічних світів, які у великій кількості починають відвідувати їх житло… Серіал Американська історія жаху (7 сезон) (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Фелчак, Райан Мерфі
У ролях: Сара Полсон, Еван Пітерс, Лілі Рейб, Френсіс Конрой, Таісса Фарміга, Габурі Сідібе, Кеті Бейтс, Джессіка Ленг, Петті Люпон, Анджела Бассетт, Емма Робертс, Джеймі Брюер

загрузка...