загрузка...


Головний герой такого чудового драматичного фільму, під назвою «13 причин, чому», якого звуть Клей Джексон мав саме такою якістю, за що був дуже поважний у своєму оточенні. І ось, доля, як думав хлопець, нарешті повертається до нього доброзичливою стороною і дарує йому чудове знайомство з приїжджої дівчиною на ім’я Ханна. Таке знайомство переростає в сильне почуття взаємності і кіногерой вірить в те, що ця любов всього його життя. До цього знайомства його життя протекла сухо і однотипно.

Він ніколи не ходив гуляти вечорами з дівчиною або зі своїми однолітками, а волів вбивати час з книгою в руках або йшов підробляти в яке-небудь місце. І Саме Ханна привнесла в життя якісь фарби і справжні емоції. І раптом, не з того не з сього, життєрадісна дівчина кінчає самогубством і залишає цей світ. Клей змучився, шукаючи відповіді на всі спливли питання і зовсім не міг змиритися з її відходом з його життя. Серіал 13 причин, чому 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Пройшло досить пристойна частина часу, коли під порогом свого будинку хлопець знаходить посилку з минулого, по-іншому назвати її просто не вийде, адже її адресатом була сама Ханна. Як виявилося, на аудіозаписи була розкрита причина того, чому дівчина покінчила життя самогубством.

Режисер: Грегг Аракі, Карл Франклін, Кайл Патрік Альварез
У ролях: Ділан Миннетт, Кетрін Ленгфорд, Кейт Уолш, Аліша Бое, Крістіан Наварро, Майлс Хейзер

загрузка...