загрузка...

zvezdnaya-travka-2015
Сучасні молоді люди в компаніях дуже люблять добре провести час і іноді навіть курять марихуану. Головні герої фільму теж не є винятком і частенько балуються цим заняттям. Одного разу до них потрапила дуже дивна карта, на якій був зображений шлях до величезних плантаціях марихуани неземного походження. Але не все так просто, як здається на перший погляд. Ці плантації трави строго стереже страшна істота з іншого світу і ще є кілька заборон, які обов’язково необхідно дотримуватися.

Цю зіркову траву не можна фотографувати, а також знімати на відеокамеру і забирати з собою. Можна тільки курити її тут же і все. Молодим хлопцям ці правила зовсім не сподобалися і вони вирішили їх порушити. Вони не знали, до яких наслідків це може призвести, адже гнів неземної істоти може бути абсолютно непередбачуваним і жахливим. Навіть будучи найближчими друзями протягом багатьох років, людина не повинна спокушатися тим, що дружба триватиме все життя, адже рано чи пізно інтереси розходяться. Наприклад, хтось іде з військової служби, а хтось продовжує служити. Все це дрібниці, головне — повернувшись на батьківщину, не захоплюйтеся зоряної «травичкою». Тім, Джеймс — розповідайте, як тривала життя після військової служби в Афганістані?

Так, значить, Тім вибрав більш безпечну для себе діяльність, зрозумівши, що війна — це не його, а Джеймс, як справжній патріот, продовжив службу батьківщині, яка подібних солдафонів в разі чого спокійно зараховує до «видаткового матеріалу». Ех, проїхали! Джеймс, повернувшись зі служби, ви хотіли запросити Тіма на серфінг, але вийшло так, що він потягнув вас до сету Слетера, який пообіцяв показати містичний і запаморочливий кущ «Зоряна травичка 2015». Здається, «ульот» забезпечений!

Режисер: Річард Кренор
Актори: Річард Кренор, Джуліан Хавиланес, Расселл Ходжкинсон, Kevin Jolly, Роберт Лішок, Aleena Ober, Svetlana Soutirina, Dylan Thome, Tyler Trerise, Shelby Truax

загрузка...