загрузка...


Багато представників сучасної молоді проявляють все більшу зацікавленість в сфері дослідження паранормальних явищ. Серед них є і такі люди, які бажають побачити це все на власні очі. Такий парою є закохані Еллі і Гевін, які бажають опинитися в обстановці, де будуть присутні надприродні сили. Протягом довгого часу вони бажали знайти таке приміщення, де їм вдасться випробувати подібні екстремальні почуття на собі. Але кожен раз вони зустрічали лише шахраїв, які жадали лише підзаробити на наївних відвідувачів.

Одного разу, зовсім раптово, Еллі і Гевін вдається виявити якесь занедбане приміщення, де, за розповідями місцевих жителів, живуть надприродні сили. Дізнавшись про це, хлопці неодмінно відправляються в це містечко. Тепер вони збираються придбати цей будинок і незабаром заселитися в ньому. Таким чином, їм вдасться налагодити контакт з потойбічними силами. Але через короткий період вони вкрай пошкодують про свій подібному рішенні.

Адже в цій будівлі мешкає якась нещасна сутність, яка налаштована явно недоброзичливо в їх відношенні. Незабаром життя закоханої парочки виявляться під смертельною загрозою. Фільм Житло (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кайл Мекка
У ролях: Ерін Марі Хоган, Му-Шака Бенсон, Девані Пінн, Джозі ДіВінченцо, Ебігейл Мері, Білл Браун

загрузка...