загрузка...

kinopoisk.ru
Максін — молода дівчина, яка терпіти не могла школу, єдине, що їй подобалося, — уроки плавання, які б вона із задоволенням відвідувала навіть у вихідні дні. Справа була в тому, що вона була без пам’яті закохана в тренера, який займався з дівчатами в басейні, але героїня нікому про це не говорила, бо знала, що над нею почнуть знущатися дужче. Максін ніколи не була популярною дівчиною, їй регулярно доводилося вислуховувати образи на свою адресу, вона вже майже до цього звикла, але їй зовсім не подобалося, коли її принижували в присутності тренера з плавання.

Інші дівчатка розуміли, що Максін в нього закохана, тому не упускали можливості зачепити її, так сталося і в цей день. Героїня повинна була стрибнути в воду з високо розташованої дошки, а оскільки вона довго не наважувалася зробити останній крок, її почали обзивати, а потім просто зіштовхнули в воду. Максін не вдалося швидко піднятися на поверхню, тому тренеру довелося пірнути за нею, а як тільки він її витягнув і переконався, що з цією дівчиною все в порядку, він залишив її. Героїня була розчарована, адже їй хотілося максимально розтягнути цей момент близькості. Максін все ще не могла придумати, що подарувати своєму коханому на День святого Валентина, а коли після тренування її почала діставати блондинка, яка багато разів ображала героїню, у неї дозрів план.

Максін вирішила проводити цю надокучливу дівчинку додому, а оскільки їй було відомо, що ця білява дівчина піде через ліс, вона вирушила за нею в гущавину. Ледве кривдниця впала, героїня тут же опинилася поруч з нею і сильно вдарила її по обличчю цеглою, а потім дістала ніж … Тренер дуже здивувався, коли побачив на порозі свого будинку Максін з подарунком. Вона принесла йому людське серце.

Режисер: Ентоні Скотт Бернс, Кевін Колш
Актори: Кевін Сміт, Лоренца Іззо, Сет Грін, Клер Грант, Майкл Гросс, Ендрю Бауен, Рут Бредлі, Майкл Сунь Лі, Ава Акрес, Джоселін Донахью

загрузка...