загрузка...


Після розлучення у оптимістки Джоан настає безпросвітна темна смуга. Піднімати поодинці трьох дітей виявилося вельми непросто. Один зі старших близнюків, отримавши небезпечну травму, впадає в кому. Перебуває без свідомості Джеймса, нестача фінансів змушує забрати зі спеціалізованої клініки. Введений режим суворої економії змушує зайнятися пошуком житла дешевше. Ріелтор пропонує придивитися до двоповерхового комфортабельному котеджу в окрузі Саффолк, який виставлений за символічну плату. Неврологічне відділення Вавилона є найкращим в Штатах.

Незадоволена переїздом Бель, засмучена переходом в незнайому школу. Відчуваючи напружений стан дівчаток, стурбована мати намагається підняти настрій. Кожній обіцяно виділити індивідуальну кімнату під особистий простір. Білий дім справляє сприятливе враження. Для хворого обладнано окреме приміщення. Досвідчений невролог Морріс погоджується наглядати за пацієнтом, попередивши про відсутність в медичній практиці фактів лікування подібного недуги. У класі у новенькій з’являється приятель. Здивований Терріс розповідає вражаючі подробиці про диявольському будинку. У 1974 році ДеФео звірячому розправляється з членами своєї сім’ї. Четверо невинних дітей і батьки з жорстокістю розстріляні з дробовика.

На судовому розгляді Роберт повідомляє про голосах, які змусили зробити криваві вбивства. Стривожена Бель зауважує лякають новоселів дивацтва. Несподіване одужання Джеймса викликає тривогу. Фільм Жах Амітівілля: Пробудження (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Франк Халфун
В ролях: Белла Торн, Камерон Монахен, Дженніфер Джейсон Лі, МакКенна Грейс, Дженніфер Моррісон, Томас Манн, Кертвуд Сміт, Тейлор Спрейтлер, Ава Сантана, Хантер Голігоскі

загрузка...