загрузка...


На початку 2005 року навколо декількох священнослужителів розгортається гучне слідство. Проповідники намагалися вигнати демона з черниці і в підсумку жінка померла. За судовими розглядами уважно стежив увесь світ. Знаходилися люди, які захищають інтереси церкви і просили пощади, але і знайшлися окремі особистості, які не вірять в історію про вигнання. Вони вимагали для служителів Бога вищої міри покарання.

Коли галас трохи затихла, журналістка Ніколь вирішує відправитися в місто, де все сталося і спробувати провести незалежне розслідування. Героїня Закляття. Наші дні не поспішає вірити в моторошні історії привидів і вважає все казками. Дівчина має намір з’ясувати деякі подробиці і в підсумку розставити всі крапки в пригоді. Заручившись підтримкою головного редактора, Ніколь вирушає в подорож. Не припиняючи дивитися фільм Закляття. Наші дні, глядач зрозуміє, що, прибувши в потрібне місто, співробітниця редакції відправляється до місцевого священика, щоб з’ясувати подробиці історії. Фільм Закляття. Наші дні (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Проповідник намагається дати зрозуміти дівчині, що духи пітьми реальні, але героїня не поспішає вірити в розповіді. Але її думка різко міняється, коли після походу до церкви з нею починають відбуватися страшні речі.

Режисер: Ксав’є Жансена
У ролях: Софі Куксон, Корнеліу Уліс, Бріттані Ешворт, Метью Заяц, Діана Владу, Florian Voicu, Раду Банзаров, Хав’єр Ботет, Іван Гонсалес, Алексіс Родні

загрузка...