загрузка...


У центрі історії стоять кілька молодих людей, що нарешті змогли знайти вільний час і присвятити його відпочинку в компанії один одного. У кожного з друзів, своє особисте життя, а тому, зустрічі їх, носять досить рідкісний, але з цієї причини довгоочікуваний характер. Тим не менш, вони дорослі люди вже і з цього не можуть присвячувати все своє життя веселощів. Але на щастя, зараз став винятком. Старі друзі, нарешті опинилися разом в стінах старого будиночка, що стояв в мальовничому лісі.

Там вони і думали провести свою зустріч, відпочити, поговорити про минулі роки, та гарненько повеселитися за порцією випивки. І на початку, всі події, йшли саме в цьому ключі. Вони відпочивали, рівно до тих пір, поки не почули таємничий гул удару. Розслаблені молоді герої і подумати не могли про небезпеку, а тому і вирушили на прогулянку в темну ніч. Знахідкою для них, стала незрозуміла воронка, явно неприродного походження. А судячи з її вигляду, ще й свіжа. Звичайно ж, це дивно, адже в лісі на багато миль, нікого і бути не може. Фільм За лісами (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ось тільки вони опинилися там не одні, адже життя героїв, тепер загрожує справжнісінька небезпека. А виходить вона від таємничого незнайомця, що вирішив влаштувати власне веселощі, через полювання за головами.

Режисер: Шон Брешнах
В ролях: Коннор Розен, Логан Шроер, Майкл Гросс, Лі-Еллін Бейкер, Марки Пост, Хуліосезар Чавез, Якоб Еттер, Шон Райан Фокс, Яків Т. Філліпс, Йорданія А. Філліпс

загрузка...