загрузка...


Дії кінострічки розгортаються на початку дев’яностих, коли на вулицях країни творився хаос і беззаконня. У ті часи було страшно виходити на вулицю, оскільки кримінальність росла з кожним днем ​​все більше і більше. Ключовий героїнею стає молода дівчина, яка росла не зовсім в благополучній родині. Одного разу Фредді вирішила проявити свій характер і сміливість, в результаті чого втекла з рідного дому. Підліток недооцінила всю серйозність і небезпеку ситуації, що склалася.

На вулицях йдуть кримінальні війни, злочинці готові знести кожної людини, який піде проти нього або ж виявиться не в тому місці, не в той час. Дівчина в силу свого юнацького максималізму показувала всім і всюди, що вона, нібито нікого і нічого не боїться, про що зовсім скоро вона пошкодує. Дівчина буде виживати, день у день, вона буде стикатися з проблемами, які тільки і будуть ускладнювати її існування. Фільм Хитріше за всіх 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Молода героїня залишилася на вулиці без копійки грошей, але вона змушена буде використовувати свою хитрість, за допомогою якої їй необхідно дістатися до певного місця, де її чекають друзі. Чи вийде у дівчини пережити цей складний кризовий час? Як далі складеться її життя?

Режисер: Jena Serbu
У ролях: Джої Кінг, Люк Паскуаліно, Ронен Рубінштейн, Треванте Роудс, Іветт Ніколь Браун, Нейтан Кійес, Джейк Вірі, Еміліо Рівера, Хелена Меттссон, Девід Селбі

загрузка...