загрузка...

xellouin-medei-2016
Американський режисер Тайлер Перрі, знявши фільм про Медее, безжурний жінці похилого віку з твердим характером, змушений був продовжувати знімати історії, що розповідають про неї і далі, так як ця дама відразу ж стала улюбленицею глядацької аудиторії. Варто зазначити, що головну свою героїню грає безпосередньо сам Тайлер. Тепер це вже ціла серія картин, які розповідають повчальні історії про те, що ні в якому разі не можна злити місіс Медею. Ця жінка, незважаючи на свій вік, здатна змести все на своєму шляху. Її за це деякі люди навіть вважають трошки божевільною.

Але старої дами на все наплювати, адже вона не боїться ні Бога, ні чорта, вона здатна постояти не лише за себе, а й за сусідів, і за діточок, яких залишили на її піклування в ніч настільки популярного і відчайдушного свята як Хеллоуїн. Вийшовши в прокат, ця кінострічка буквально за один тиждень стала лідером за касовими зборами в Сполучених Штатах. Хеллоуїн деякі американці люблять навіть більше ніж Новий рік з його подарунками і очікуванням чарівництва. У цей день буквально все, від малого, до великого, намагаються прийняти найстрашніший образ, починають веселитися і пустувати. За існуючим повір’ям в цю ніч вся нечисть через відкриті портали має можливість проникнути з паралельного світу в наш. Люди, щоб їх не виявили монстри, змушені рядитися під них. Брайан, зустрівши свою майбутню дружину, вважав себе найщасливішою людиною, адже дівчина представлялася йому ідеальним створенням. Але вже незабаром після весілля, молодий чоловік зрозумів, наскільки глибоко помилявся в своїй обраниці.

Деякий час по тому його дружині набридла заміжня життя і вона, залишивши чоловікові їхню маленьку дочку Тіффані, йде від нього. Коль ні важко в той час було Брайану, але зараз ті дні здаються йому найщасливішими, адже з маленькою донькою було набагато легше знайти спільну мову, ніж із тепер уже підлітком Тіффані. Юна особа аж ніяк не хоче зважати на думку батька і робить все по-своєму. Зовсім недавно він побачив її з хлопцем біля чоловічого гуртожитку і зумів почути уривок їх недвозначною бесіди. Батько категорично забороняє їй наближатися до того будинку і накладає вето на святкування Хеллоуїна разом з друзями, адже подібні гуляння не завжди закінчуються благополучно.

Однак він розуміє, що дочка знову надійде як вважатиме за потрібне і просить свою сусідку Медею доглянути за Тіффані, так як він змушений терміново виїхати з міста. Енергійна жінка погоджується стати тимчасової нянькою, навіть не припускаючи, що їй доведеться рятувати дівчину і компанію хлопців від зомбі, привидів, монстрів і інших паранормальних істот. Фільм Хелловін Медеї (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тайлер Перрі
Актори: Тайлер Перрі, Кассандра Девіс, Патріс Ловель, Белла Торн, Андре Холл, Брок О’Херн, Ліза Коші, Даймонд Уайт

загрузка...