загрузка...


У 1862 році красуня Сара вийшла заміж за Вільяма Вінчестера. Це був дуже вигідний шлюб, так як наречений був з дуже багатої родини. Батько Вільяма, Олівер, заснував знамениту збройову компанію, яка випускала багатозарядні рушниці. Молода жінка відразу відчула, що сім’ю переслідують потойбічні сили. Багато тисяч людей загинули від куль випущених з вінчестера. Тепер їх примарні душі намагаються помститися зброярам. Як розказано в кінокартині «Вінчестер. Будинок, збудований привидами», вже в 27 років Сара стала вдовою, а потім померла і її маленька дочка.

З тих пір молода жінка почала будувати величезний семиповерховий будинок. Архітектура в цій будівлі була вкрай незвичайної і оригінальної. Коридори нагадували заплутані лабіринти. Тут є двері ведуть в тупик, потаємні вікна і багато іншого, яке відсутнє в звичайних будинках. Тридцять вісім років Сара зводила цю будівлю. У ньому вона хотіла замкнути і зловити в пастки всіх примар, які переслідували її сім’ю.

Психолог Ерік Прайс вирішив особисто перевірити психічний стан жінки. Несподівано він розуміє, що нав’язливі ідеї Сари немає так вже й безпідставні. Фільм Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Спіріг, Пітер Спіріг
В ролях: Хелен Міррен, Сара Снук, Джейсон Кларк, Енгус Семпсон, Імон Феррі, Лаура Брент, Тайлер Коппін, Emm Wiseman, Thor Carlsson, Джеффрі В. Дженкінс

загрузка...