загрузка...


У лісах Південної Луїзіани, існує мисливський клуб, члени якого регулярно збираються, щоб провести уїк-енд. Сюди з’їжджаються професійні мисливці з усього штату, бажаючі обмінятися досвідом, постріляти в диких звірів і випити в прекрасній компанії. Герої кінопроекту «В пеклі Діксі» не здогадуються, що черговий сезон зберігає масу секретів. З’їхалися з різних міст, чоловіки готуються почати полювання.

Вони підготували рушниці, погодували собак і вирушили в ліс. Незабаром, величезна група розділилася на кілька дрібних підгруп. У кожній є лідер, що задає маршрут. Раптово, на один із загонів було скоєно напад. Невідомий чоловік в масці акуратно вбив мисливців, не залишивши слідів. До вечора, одна з груп була повністю знищена. Зібравшись разом, любителі полювання почали будувати здогади, хто є вбивцею. Фільм В пеклі Діксі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Перш за все, підозри впали на захисників тварин і колишніх учасників клубу, яких позбавили членства. Однак, продовжуючи роздуми, мисливці приходять до висновку, що кілером є НедЕнісон — помічник шерифа, який завжди негативно ставився до їх розваги.

Режисер: Ерік Ф. Адамс
У ролях: Ділан Брюс, Рейчел Уілсон, Роб Рамсей, Крістіан Бруун, Пітер Макнейл, Джон Капелос, Персі Хайнс Уайт, Бумер Філліпс, Джоель Томас Хайнс, Педро Мігель Арсе

загрузка...