загрузка...

kinopoisk.ru
Коли Шида була молодшою, вона часто брала участь в мітингах, намагаючись зробити все можливе, щоб життя її співгромадян змінилася в кращу сторону. Але їй не вдалося нічого добитися, вона навіть постраждала через свої політичні переконання. Цю дівчину відрахували з університету, де вона вчилася на лікаря, після чого Шида завагітніла, народила дочку Дорсі, вийшла заміж за доктора і тимчасово забула про свою мрію стати дипломованим медпрацівником. Коли ж померла її мати, героїня прийшла в університет і попросила, щоб її відновили, тільки ніхто не хотів їй йти назустріч.

Шіде чітко дали зрозуміти, що її захоплення політичним життям країни зіграло з нею злий жарт, тепер ніхто навіть не подумає про те, щоб прийняти її назад. Героїня зрозуміла, що їй доведеться знайти собі інше заняття, так як студенткою вона ніколи не буде, ось Шида і присвятила всю себе турботі про дочку. Якось донька розповіла Шіде про те, що її лякають джини, та так сильно, що вона спати нормально не може, а постійно прокидається і пісяє в ліжечко. Коли ж героїні стало відомо, що це сусідський хлопчисько лякає її дочку розповідями про джіннах, вона поговорила з його рідними. Шида дуже здивувалася, коли дізналася, що цей маленький хлопчик ні з ким не міг говорити, так як був німим. Вона не розповіла про це своєму чоловікові, так як у того і так проблем вистачало. Він був доктором, а недавно йому наказали їхати на фронт, щоб там працювати, хоч сему чоловікові і не хотілося залишати свою сім’ю, але він змушений був підкоритися.

Чоловік попросив Шіду відправитися до його батьків, але умовити дружину йому не вдалося. Шида заявила, що і сама впорається, не підозрюючи про те, які випробування її чекають найближчим часом. Вона навіть почне думати, що джини — зовсім не вигадки. Фільм У тіні (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бабак Анварі
Актори: Наргес Рашиді, Avin Manshadi, Боббі Надері, Рей Харатиан, Араш Маранди, Биджан Данешманд, Sajjad Delafrooz, Бехи Джанати Атаи, Хамід Джавадан, Soussan Farrokhnia

загрузка...