загрузка...


У світовому кінопрокаті фільм з’явиться в середині лютого 2017 року. У Росії ж глядачі зможуть подивитися «Темну вежу» через тиждень після світової прем’єри. Фільм тривалістю в 110 хвилин. Жанр цього фільму — фантастика / жахи / фентезі. Сюжет фільму розповідає про те, як на Планеті настав апокаліпсис — вся природа майже загинула, тваринний світ зник, людство на межі зникнення. Решта люди стали озлобленими, агресивними. Вони йдуть на все, щоб роздобути хоч щось для свого існування.

Весь світ сподівається на появу героя, який буде здатний врятувати людей і усунути наслідки апокаліпсису. Таким героєм виявляється талановитий і відомий світу як стрілок Роланд Діскейна — нащадок мужнього лицарського роду, що славився своєю відданістю Батьківщині. Ходять чутки, що десь існує якась містична Темна Вежа, яка таїть в собі таємниці, загадки, здатна врятувати людство від загибелі. Подейкують, що це загадкове будову служить таким собі порталом для жителів інших планет. Але невідомо чи це правда, чи то вигадка. Головний герой фільму вирішується в щоб те не стало розшукати чудо-вежу і вирушає в дорогу повний небезпек. У шляху погляду Роланда відкривається жахлива картина — наслідки апокаліпсису — раніше жива планета стала схожа на величезну безкрайню пустелю, в якій немає ні крапельки живого. Над головним героєм опановує страх — чи зуміє він розшукати Темну Вежу, якщо так, чи вдасться врятувати планету? Чи зможе він поодинці подолати такий важкий шлях або на шляху Діскейна зустрінеться той, хто буде розділяти його погляди і допоможе пройти всі випробування?

Але одне ясно, що здаватися не можна. Здатися — означає знайти вірну загибель. Шанувальникам такого жанру припаде до смаку кінокартина, режисером якої є Микола Арсель, ролі головних героїв виконують Меттью Макхонахі, Еббі Лі і Ідріс Ельба. Темна вежа 2017 дивитися онлайн безкоштовно в відмінній якості.

Режисер: Ніколай Арсел
Актори: Меттью МакКонахі, Ідріс Ельба, Еббі Лі, Джекі Ерл Хейлі, Су-хен, Ніколас Хемілтон, Алекс МакГрегор, Френ Кранц, Майкл Барбиери, Кетрін Віннік

загрузка...