загрузка...


У своєму університеті вона вважається першою красунею, успішної студенткою. З нею хочуть дружити, але дівчина намагається нікого до себе не підпускати, а просто насолоджується всіма знаками уваги, які їй надають. Попереду грандіозне свято — її день народження. Планується грандіозна вечірка, на яку хоче потрапити кожен студент, адже там буде веселощі, море алкоголю, гості прекрасно проведуть час. На початку все так і відбувається, але поява дивного гостя в масці приймається за якусь жарт.

Сама іменинниця вважає, що це частина оригінального привітання, тому без побоювання відправляється з незнайомцем в затишний куточок будинку. Хіба могла вона припустити, що бачить гостей в останній раз. Адже в наступну мить невідомий гість встромляє в неї ніж і тікає. Смерть першої красуні інституту стає для багатьох шоком, в метушні ніхто не зрозумів, куди подівся таємничий незнайомець, а на наступний день ситуація повторюється. Дівчина жива і радіє життю, але розуміє, що незабаром їй доведеться померти. Має бути запобігти власній загибелі, але поодинці із цим не впоратися. Ніхто з оточуючих е людей не може зрозуміти ту трагедію, яку їй належить переживати знову і знову. Вона сподівається, що зможе зрозуміти, хто і за що вирішив розправитися з нею в такий знаменний день.

Вона багато усвідомлює, зрозуміє, за що потрібна була така розплата, але минулі вчинки можна змінити, варто тільки захотіти. Фільм Щасливий день смерті (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістофер Лендон
В ролях: Джейсон Бейл, Гігі Ернет, Фі Ву, Rachel Matthews, Ізраель Бруссар, Рубі Модин, Донна ДюПлантьє, Роб Мелло, Джессіка Рот, Тіні Інтріаго

загрузка...