загрузка...


Анна не найщасливіша дівчинка з усіх, адже їй 16 років, а вона до ладу не знає навколишній світ. Життя її, пройшла в повній ізоляції від навколишнього світу і всіх благ цивілізації. Кожен свій день, вона проживала в невеликому будиночку, серед лісовій глушині в компанії свого батька. Він тримав її в ізоляції, без проблем примушуючи дівчинку залишатися на місці, розповідаючи історії про монстрів зовні. За розповідями батьків, світ навколо, повнився справжніми монстрами, мета яких, була Анна і перебуваючи в цьому місці, вона зможе продовжувати своє життя.

Ось тільки навколишній світ, продовжував існувати, самим звичайним способом життя, в чому Анна зможе незабаром переконатися. Одного разу, на хатину наткнеться місцевий шериф Еллен зі своїм братом Реєм, який так само знаходиться в віці 16-ти років. Звичайно ж, подібний спосіб життя і утримання дитини, фактично в ув’язненні, йде врозріз з усіма законами. Анну забирають з цього будинку, а батька притягають до відповідальності за такий дивний вчинок. Нехай він навіть не думав робити життя Анни важкої, його турбота, викликала багато запитань. Фільм Сага про чудовисько (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але все це, малозначна проблема, на тлі того, як Анна почне пізнавати навколишній світ. Вона почне перейматися цим життям і чим далі, тим більше зрозуміє, що її легенда нерозривно пов’язана з чудовиськами.

Режисер: Фрідріх Боем
У ролях: Лів Тайлер, Бред Дуріф, Бел Паулі, Джеймс Легрос, Майк Фейст, Трой Раптеш, Бевіш Патель, Френк Діл, Брайан Донахью

загрузка...