загрузка...


Головні герої цієї дивовижної і містичної історії, в трилері «Русалка. Озеро мертвих», вперше зустрівшись, відразу зрозуміли, що вони створені одне для одного і в цьому світі не існує ні кого, хто б міг розлучити закоханих. Вони із завмиранням серця чекали тієї хвилини, коли зможуть знову побачитися і пройтися в обнімку по тихому і затишному парку, помилуватися вечірнім заходом і посидіти на полюбилася лавці на березі прекрасного озера. Хлопець розповідав коханій цікаві історії про мешканців цієї водойми, чуті їм від рідної бабусі, стверджуючи, що під гладдю води живуть своїм життям нещасні русалки.

Ці створіння, за легендою, знайшли свій останній притулок після нерозділеного кохання, кинувшись в тихий вир, що б перервати своє тлінне існування серед людей. З тих пір, русалки темної ночі вибираються на мілководді і заманюють випадкових хлопців, в свої обійми, і коли довірливі люди дарують їм свій поцілунок, вони стають непідвладні над своєю подальшою долею. Незабаром дівчина, стала помічати дивну поведінку свого нареченого, який з кожним днем ​​все більше замикався в собі, поступово віддаляючись від неї. Він все менше став посміхатися, впадав у задуму і в якийсь момент став уникати зустрічі. Все це було схоже на розповіді героя про поведінку хлопців, після зустрічі з русалкою.

І дівчина, вирішує вступити в нерівну війну з містичним істотою, з єдиною думкою, повернути свою втрачену любов і врятувати свого нареченого з лап утоплениці. Фільм Русалка. Озеро мертвих (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Святослав Подгаевский
У ролях: Вікторія Агалакова, Юхим Петрунин, Микита Єленєв, Софія Шидловська, Сесіль Плеже, Ігор Хрипунов

загрузка...