загрузка...


Фільм «Розбуди тінь» (2017). Адам присвятив своє життя дружині і дочці. У чоловіка був рідний брат, але про його долю він нічого не знав. Якось, за деякими обставинами, Адаму довелося поїхати до рідної домівки. Пропала мати головного героя. Поліцейські показали всю свою нетактовність і непрофесіоналізм, тому братам довелося возз’єднуватися і прикладати всі зусилля, щоб відшукати рідну людину.

Як тільки Адам приїхав в будинок, то увагу привернуло надмірна цікавість сусідів, він не міг зрозуміти, чому так відбувається і яка причина всього цього. Вони пропонували свою допомогу в пошуках матері, але це не робило поведінку сусідів менш дивним. Люди проявляли інтерес до дочки Адама, а після, в місцевості стали відбуватися незрозумілі події, що розбурхують і лякають. Чоловік розумів, що до зникнення матері причетні привиди та інші потойбічні сили.

Але найбільше Адам переживав за свою дочку і те, що відбувається відбитися на ній, завдасть шкоди дівчинці. Але і виїхати додому, не довівши справу до кінця, чоловік теж не міг… Фільм Розбуди тінь (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дж.С. Вілсон
В ролях: Джеймс Зимбарди, Скайлер Калеб, Джин Смарт, Емілі Сомерс, Андреа Хант, Роберт Р. Шафер, Раам Уайнфелд, Грейс Ван Дін, Софі Лэйбелл, Кейсі Крамер

загрузка...