загрузка...


Чудова американська гра проводиться в основному серед компанії кращих друзів, які знають, що питати і зможуть викрити товариша у брехні. Правила тут такі: одна людина задає другому різні питання, на які відповідає може сказати тільки правду, а якщо він не хоче або не може відповісти, то вибирає дію — виконання будь-якого доручення. Після цього учасники міняються місцями і вже друга людина повинна відповідати. Тільки правда чи дія, інших варіантів тут бути не може.

Якщо людина відмовляється грати в самому розпалі веселощів, то він вважається таким, що програв. Це веселощі може здатися безневинним, але у кожного є свої скелети в шафі, про які мало хто хоче розповідати іншим. У центрі сюжету перебуває компанія молодих друзів, що поїхали в Мексику заради веселощів. Так вони вирішили зіграти в цю підступну гру, не чекаючи небезпеки.

Під час цього прокинулося давнє зло, що змушує всіх учасників грати за новими правилами. Перемогою буде життя, а програємо — смерть. Фільм Правда або дія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джефф Уодлоу
В ролях: Лендон Лібуарон, Тайлер Пози, Люсі Хейл, Вайолетт Бін, Аврора Перрино, Брейді Сміт, Нолан Джерард Фанк

загрузка...