загрузка...

film-poltergeyst-2015
Ерік Бовен — людина недавно працював у величезній компанії втрачає свою престижну посаду і тепер повинен знайти собі іншу роботу, для того що б прогодувати свою дружину і трьох дітей. Що б скоротити навалилися витрати, сім’я Бовен перебирається в будинок скромніше, який так вигідно і вчасно нагодився. На новому місці Ерік неподалік шукає нову роботу, а його дружина Емі планує зайнятися написанням своєї книги.

Загалом можна сказати, що все потихеньку починає налагоджуватися. Після переїзду подружжя, не поспішаючи облаштовують новий будинок і починають там нове життя. Кендра — старша дочка подружжя, зараз знаходиться в складному підлітковому віці і їй не подобатися така кардинальна зміна обстановки. Молодша ж Медісон, навпаки, з першої зустрічі закохується в своє нове житло. А ось їх син на ім’я Гріфін знаходиться, м’яко кажучи, в налякані стані, тому, що починає помічати, що крім них в цьому місці живе ще дещо страшне і зловісне.

Він як може, намагається пояснити своїм батькам, що тут не все так гладко як здається, а тим часом Медісон, молодша дочка Еріка і Еллі входить в контакт з потойбічною істотою і потрапляє в небезпечну ситуацію, яку буде не так-то просто вирішити. Фільм Полтергейст 2015 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720 безкоштовно.

Режисер: Гіл Кінан
Актори: Сем Рокуелл, Розмарі ДеВітт, Саксон Шарбіно, Джаред Харріс, Кеннеді Клементс, Ніколас Браун, Джейн Адамс, Кайл Кетлетт, Сома Бхатія, Сьюзен Хейард

загрузка...