загрузка...


Головному герою вже майже тридцять років. Але у нього є проблема, яка зовсім не типова для чоловіків його віку. Справа в тому, що Джим боїться дівчат… Він не знає, як правильно себе вести з представницями прекрасної статі, і до сих пір є незайманим. Але хлопець не планує сидіти склавши руки, він вирішує, що прийшов час діяти. Перед своїм днем ​​народження, герой вирішує довести собі і оточуючим, що є справжнім мужиком. У нього є друг по імені Алекс, який не відчуває таких проблем, і з дівчатами у нього все в порядку.

Герой хоче знайти дівчину, яка стане для нього першою. Незабаром хлопці знайомляться з двома сестрами, які виглядають так, ніби вони хочуть розважитися. Вони легко йшли на контакт, і хлопці подумали, що питання з красунями вже вирішена справа. Вони знімають номер в мотелі, де все і повинно статися. Але хлопці ще не знають про те, що у дівчат зовсім інші плани щодо своїх супутників.

Незабаром герої пошкодують про те, що зв’язалися з цими особами. Вечір, який починався так багатообіцяюче, перетворюється в кошмар. Що буде з бідолахами? Фільм Подвійне побачення (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Benjamin Barfoot
В ролях: Хелен Колліандер, Джессі Фрайзер, Сара Хейуорд, Райан Джеймс Кітінг, Норм МакДональд, Кензі О’Дей, Валін Шіней

загрузка...