загрузка...


Молода людина Крейг, проживає в столиці Великобританії і працює вільним фотографом, і звик спостерігати за людьми на вулиці, які підійшли б для ідеального знятого кадру. Одного разу, він почав помічати, що з місцевими жителями починають відбуватися дивні речі. Повз нього проходило безліч хворих людей, кашляють і чхають. У нього давно був складений план, якщо насупить навала зомбі, то юнак повинен бігти в безпечне місце в поодинці і пережити важкий час.

Після цього, керівництво Англії повідомляє про початок масового спалаху грипу, названого «Атіллою», небезпечного для життя людини. Вірус може вбити хворого зі слабким імунітетом, тому громадяни повинні охоронятися. Однак, повідомлення прийшло надто пізно, безліч британців заразилися і загинули. Але це була не остання стадія життєдіяльності померлого, далі він перетворювався в ходячого мерця, метою якого були нечисленні жменьки тих, що вижили. Лондон занурився в хаос, задумане Крейгом нарешті готове втілитися в життя.

Однак, в нього не входило порятунок нужденних, яких було занадто багато. Хлопець не міг пройти повз пораненого, але цілком мислячого живої людини. Фільм План «Z» (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стюарт Бреннан
В ролях: Стюарт Бреннан, Mark Paul Wake, Вікторія Моррісон, Юджин Хоран, Террі Дірі, Brooke Burfitt, Ізабелла Кэйли, Наталі Целино, Іон Рідж, Томас Кумбз

загрузка...