загрузка...


Знайдено вісім тіл, власники яких зустріли свою смерть в страшних муках. Докази і зачіпки ведуть до однієї людини, і це Джон Крамер. Слідство заходить в глухий кут, адже при його затриманні кілька років тому, він був убитий, тому повторення злочинів може бути тільки чийсь злий жарт. Була висунута версія про те, що хтось вирішив приміряти лаври слави антигероя на себе, і зараз це йому вдалося. Необхідно терміново відшукати злочинця, поки не стало надто пізно. Зовсім інші думки займають в цей час злочинця. Чоловік роздумує про те, що кожна людина за понесене їм зло, отримає заслужене покарання.

Але сподіватися в цій справі на допомогу когось понад нерозумно, оскільки люди заздалегідь не знають, скільки їм уготовано. Насправді Джон Крамер не помер, але зовсім скоро він з’явиться перед Всевишнім і відповість за всі свої діяння, тому встигне накоїти ще парочку, перш ніж відправиться в інший світ. Його інтерес до психіці людини призвів до того, що над людьми з його боку проводиться страшний експеримент. Створено лабіринт з незліченних кімнат, куди поміщаються збожеволілі від страху люди. Вони не встигають зрозуміти, за що несуть покарання, але перед смертю лиходій обов’язково їм все розповість. Хтось викритий в дрібних гріхах, хтось грав по-крупному, а хтось і зовсім образив саме його. Щоб виїхати за межі негостинного лабіринту, люди готові на багато що, навіть на зраду тих, з ким ми ледве знайомі.

Де ж ефект тієї теорії, згідно з якою люди в хвилини небезпеки об’єднуються? Поки маніяк бачить протилежний ефект, але збирається навчити людей цінувати те, що вони мають. Фільм Пила 8: Спадок (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Спіріг, Пітер Спіріг
В ролях: Соня Діллон, Метт Пассмор, Бонні Сіу, Тобін Белл, Христина Юнг, Лора Вандервурт, Мандела Ван Поблизу, Каллум Кіт Ренні, Ханна Андерсон, Бріттані Аллен

загрузка...