загрузка...


До недавнього часу, життя Ніка була дуже спокійною і успішною. Він іменитий голлівудський письменник і сценарист, що і займає більшу частину його життя. Ось тільки особиста половина його життя, зовсім не ладиться, адже її займає кішка по кличці Ангел. Саме з нею буде пов’язана головна біда Ніка. Зовсім недавно, Нік і подумати не міг, що бажання почати особисте життя в стосунках з дівчиною, може обернуться таким дивним поворотом. Адже як виявилося, його улюблена кішка, володіє неймовірно ревнивим характером.

Але все це, точно вийде за межі не тільки поведінки, але і реальності. Спочатку, героя почнуть терзати дивні кошмари, де головним героєм буде Ангел. І події всіх снів, будуть носити дуже жорстокий, кривавий і страхітливий характер. Звичайно ж, для початку, все це буде списано на просту втому, а рішенням стануть психологи, і фірма друзів. Але судячи з усього, ситуація носить куди більш серйозний характер, адже очевидно, кішка не так проста, як здається. Всі події снів, незважаючи на їх неймовірність, повільно почнуть перетікати зі світу мрій в реальний. Фільм Пекельна кошара (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І саме тоді, почнуться реальні проблеми і трагедії, з якими доведеться боротися всіма можливими методами. Священики, ловці тварин і навіть справжні гицлі, які стануть гостями в будинку, а заодно і метою милого створення.

Режисер: Ніколас Тана
У ролях: Даг Джонс, Майкл Берріман, Кортні Гейнс, Ніна Хартлі, Джон Френклін, Келлі Марун, Дейл Мідкіфф, Вікторія Демар, Лінн Лаурі, Шанель Райан

загрузка...