загрузка...


Американський фільм жахів «Пастир 2» режисера Скотта Чарльза Стюарта — є очікуваною кінострічкою серед багатьох кіноманів. Про що ж йшлося в першій частині: Люди і вампіри — одвічні вороги, між якими не було і ніколи не може бути миру, ніколи вони не зможуть співіснувати на одній землі. Події, про які розповідається у фільмі, відбуваються в далекому майбутньому. Ось уже не одне століття йде жорстока, кровопролитна війна між людьми і вампірами. Перевага протягом цього часу брала то одна, то інша сторона.

Вампіри сильніше, хитріший і швидше людей і, врешті-решт, вони здобули б перемогу. Але вся влада в світі зосередилася в церкви, і саме нею був створений спеціальний орден — пастирі. Вони сильніше вампірів, і спеціально навчені їх вбивати. Мета їхньої боротьби — звільнити людей від вампірів, подарувати їм свободу і щасливе життя. В результаті запеклої боротьби, яку вели Пастирі, людям вдалося здобути перемогу над вампірами. Ті їх кровожерливих істот, хто залишився в живих, виявилися укладені в резервації. Йде час, і Пастирі захоплюють все більше влади, незабаром в їх руках зосередиться контроль над усім світом. Залишки вампірів під проводом своєї Королеви теж намагаються зайняти своє місце в світі.

В цей час вампіри викрадають племінницю одного з пастирів, він відправляється за ними навздогін, пішовши проти правил, і ситуація значно ускладнюється. Фільм Пастир 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Скотт Чарльз Стюарт
У ролях: Пол Беттані, Карл Урбан, Кем Жіганде, Меггі Кью, Лілі Коллінз, Бред Дуріф, Стівен Мойер, Крістофер Пламмер, Алан Дейл, Медкен Емік

загрузка...